Skip to main content
REKLAM YÖNTEMLERi

Markanız için mükemmel bir ortam yaratın.

MIRA AVIATION GÜVENCESİYLE

Uçakta Reklam Yöntemi

Mira Aviation Aircraft Sales
Mira Aviation Aircraft Sales

Uçak İçi TV Gösterimi

Uçak içi TV gösterimi yaratıcı şekillerde kullanılabiliyor. Mira yolcularından oluşan hedef kitleniz için varış öncesi veya sonrası uçak içi TV ekranlarına yerleştirilen reklam filminiz hedef kitlesiyle güçlü bir iletişim kuruyor.

Özel jetlerin fiziki yapısı ve özel jetle gerçekleştirilen seyahatin konforu  düşünüldüğünde yolcuların odaklanmasının son derece arttığı iddası anlam kazanmaktadır. TV ekranında sunulan reklamların etkisi de bu etkileşim gücünden ileri gelmektedir.

Basılı Materyaller ve Promosyon Ürünleri

Basılı reklamlar en güvenilir tanıtım biçimi olarak görülmeye devam ediyor. Özellikle özel uçuşların sağladığı konfor sayesinde, yolcuların büyük bir kısmı uçak içindeki basılı materyale doğrudan erişiyor, kolaylıkla hatırlıyor ve saklıyor.

Deneyimsel reklam kampanyaları uçak içi reklamcılıkta markanızın olumlu çağrışımlar oluşturması için benzersiz fırsatlar sunuyor. Pazarlama stratejileriniz doğrultusunda planlandığınız reklam ve promosyon ürünleriniz yolcular üzerinde kalıcı bir izlenim bırakıyor ve marka bilinirliği yaratıyor.

Detaylı Bilgi Al

Online Reklam Yöntemi

Svg+Xml;Charset=Utf
Svg+Xml;Charset=Utf

Banner Reklamlar & E-Bültenler

Mira Havacılık web sayfaları ve uygulamaları üzerinden; markanıza özel ve benzersiz bir hedef kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz. Banner reklamlarınız sayfalarınıza veya uygulamanızın organik trafiğini arttırırken, markanızı rekabette rakipsiz bir konuma taşıma imkanı sunuyor. Mira sayfaları ve uygulamarında çıkan reklamların sonuç performansı markanıza özel bir raporla ölçülmektedir.

Mira Havacılığın yolcu profili düşünüldüğünde ne kadar değerli bir e-bülten listesi olduğunu söylemek oldukça adil olacaktır. Mira Ads, markanızı, ürününüzü, hizmetinizi ve mesajınızı 20,000+ kişilik email listesi gönderiyor ve sonuç performansı markanıza özel bir raporla iletilmektedir.

Sosyal Medya

Mira Havacılık Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube hesapları üzerinden; markanıza özel ve benzersiz bir hedef kitlesine ulaşmanızı sağlıyoruz.
Sosyal medya aracılığı ile sayfalarınızın veya uygulamanızın organik trafiğini arttırırken, markanızın yepyeni bir kitle ile tanışma imkanı sunuyor.

Sosyal Medya reklamlarının performansı diğer kampanyalar gibi detaylı bir raporla ölçülmektedir.

Detaylı Bilgi Al

Özelleştirilmiş Reklam Yöntemi

Svg+Xml;Charset=Utf
Mira Ads

Kampanyaya Özel Projelendirme

Mira Ads reklam yöntemleri, Mira Havacılık bünyesindeki hem dünya çapında yürüttüğü havacılık faaliyetlerinden edinilen 20 yıllık deneyimle hem de özel jet sahipleri ve özellikle yolcu profilini dikkate alarak geliştirmiştir.

Markanıza yeni bir yol açan, hedef kitlenizle etkileşim biçiminizde ölçülebilir bir değişim vaat eden Mira Ads bu deneyimi sizinle paylaşıyor ve reklam olanaklarını kampanyanıza göre özelleştiriyor.

Ajans Desteği

Dünyanın en iyi reklam ajanslarıyla işbirliği yapan Mira, bu küresel gücünü müşterileriyle paylaşıyor.

Kurumsal reklam filimlerinden, ürün reklamlarına, web tasarımdan grafik tasarıma ve mobil uygulamalara kadar markanızın ihtiyacı olan tüm reklam materyallerini birlikte oluşturabiliriz. Ayrıca promosyon ürünleri ve basılı materyaller konusundan da ekibimizden danışmanlık alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al