Skip to main content

Sorular ve Cevaplar

Güncellenme Tarihi: 18 Şubat 2022

Mira Havacılık Kurumsal sayfalara hoş geldiniz. Bu web sitesi size Mira Havacılık Ankara, Türkiye (“MIRA veya Mira”) tarafından sunulmuştur.

Kullanıcı menüdelerinden erişebileceğiniz Sorular ve Cevaplar, Kullanım Koşulları ve Şartlar, Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar), Çerezler, Gizlilik Politikası, Telif Hakkı Politikası, Veri İşleme Ek Bilgilendirme, Güvenlik Önlemleri ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sayfalarda belirtilen şartlar ve hükümler siz değerli ziyaretçilerin (“ziyaretçi, kullanıcı, müşteri”) bu web sitesini kullanımınız ve erişiminizi düzenlemek için hazırlanmıştır.

Mira Havacılık bünyesindeki tüm web sayfaları, uygulamalar ve bağlı fonksiyonları; bu politikaları, hükümleri ve sözleşmeleri kabul ederek kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ve korunduğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşın.

Sorular ve Cevapları inceleyin
MIRA KURUMSAL

Sorular ve Cevaplar

Mira Ads tam olarak nedir?

MIRA ADS, uçakta / online veya özelleştirilmiş reklam yöntemleriyle markanıza yeni bir yol sunmak adına Mira Havacılık bünyesinde geliştirilmiştir. MIRA ADS için, özel uçak / charter yolcu profilleri, özel uçuş süreci, fiziksel koşullar vb. değişkenler düşünüldüğünde; hedef kitleniz ile etkileşim biçiminizde ölçülebilir bir değişim vaat ettiği rahatlıkla söylenebilir.

Mira Ads ile reklam çalışma yöntemi nasıl işliyor?

MIRA ADS, uçakta / online veya özelleştirilmiş olmak üzere üç farklı reklam yöntemi önermektedir. Reklam verenler ister bu yöntemlerden birini seçiyor, isterse de özelleştirilmiş bir reklam kampanyası gerçekleştiriyor. Daha detaylı bilgi, referanslar, örnek projeler ve raporlar için lütfen bize ulaşın.

Mira Ads markaya etkileri nasıl ölçülüyor?

MIRA ADS kampanyalarını ölçmek geleneksel reklam yöntemlerinden farklı değildir. Kampanya öncesindeki etkileşim ile kampanya süreci ve sonrasındaki etkileşimi karşılaştırmak oldukça basittir. Örnek raporlar için lütfen bize ulaşın.

Mira Ads'in müşteri profili nedir, hangi sektör ve ürünlere uygundur?

MIRA ADS müşteri profili tanımı MIRA Charter (Özel Uçak Kiralama Hizmetleri) müşterilerini temsil etmektedir. MIRA Charter müşteri profilleri hakkında detaylı bilgi için lütfen Profiller sayfamızı ziyaret edin.

Mira Ads hangi yöntemlerle ve hangi mecralarda reklam öneriyor?

MIRA ADS reklam yöntemleri Uçakta, Online ve Özelleştirilmiş olmak üzere üç başlıkta toplanmıştır. Markanın hedefleri, müşteri kitlesi ve kampanya tipine bağlı olarak bu yöntemlerden biri ile veya tamamiyle özelleştirilmiş bir kampanya ile hedefe varmak mümkündür. Daha detaylı bilgi, referanslar, örnek projeler ve raporlar için lütfen bize ulaşın.

Başa Geri Dön