Skip to main content

Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar)

Güncellenme Tarihi: 18 Şubat 2022

Mira Havacılık Kurumsal sayfalara hoş geldiniz. Bu web sitesi size Mira Havacılık Ankara, Türkiye (“MIRA veya Mira”) tarafından sunulmuştur.

Kullanıcı menüdelerinden erişebileceğiniz Sorular ve Cevaplar, Kullanım Koşulları ve Şartlar, Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar), Çerezler, Gizlilik Politikası, Telif Hakkı Politikası, Veri İşleme Ek Bilgilendirme, Güvenlik Önlemleri ve Mesafeli Satış Sözleşmesi gibi sayfalarda belirtilen şartlar ve hükümler siz değerli ziyaretçilerin (“ziyaretçi, kullanıcı, müşteri”) bu web sitesini kullanımınız ve erişiminizi düzenlemek için hazırlanmıştır.

Mira Havacılık bünyesindeki tüm web sayfaları, uygulamalar ve bağlı fonksiyonları; bu politikaları, hükümleri ve sözleşmeleri kabul ederek kullanabilirsiniz. Kişisel verilerinizin nasıl işlendiğine ve korunduğu hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize [email protected] mail adresinden ulaşın.

Sözleşmeyi inceleyin
MIRA KURUMSAL

Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar)

Bu Kullanım Politikası, hizmetlerimiz ile bağlantılı ve yasaklanmış davranış örneklerini özetlemektedir. Bu Kullanım Politikasında tanımlanmayan büyük harfle yazılmış terimlerin, Kullanım Koşulları ve Şartları’nda belirtilen anlamları taşıdığını unutmayın. Bu Kullanım Politikası ile ilgili herhangi bir yorumunuz veya sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bilgi: Bu Ek Kullanım Koşulları (Sınırlılıklar) ve belirtilen politikalar, Kullanım Koşulları ve Şartları’nın bir ek dökümanıdır ve uluslararasına açık hizmet ve ürünlerimize yönelik hazırlandığı için İngilizce olarak hazırlanmıştır. Türkiye’deki müşterilerimizin uymakla yükümlü olduğu ve hizmetlerimizi kullandığında kabul etmiş sayıldıkları sözleşmeler ve kurallar Müşteri Destek sayfasındaki Kullanım Sözleşmelerinde belirtilmiştir.

1. Hizmetleri Kötüye Kullanmak ve Bozmak
1.1. Herhangi bir sistem veya ağın güvenlik açığını araştırmayın, taramayın veya test etmeyin.
1.2. Herhangi bir güvenlik veya kimlik doğrulama önlemini ihlal etmeyin veya başka bir şekilde atlamayın.
1.3. Hizmetlerin halka açık olmayan alanlarına veya bölümlerine veya erişmeye davet edilmediğiniz Hizmetlerin ortak alanlarına erişmeyin, bunları kurcalamayın veya kullanmayın.
1.4. Örneğin, kötü amaçlı yazılım dağıtarak veya Hizmetlerin herhangi bir bölümünü aşırı yükleyerek, sel veya posta bombardımanı yaparak herhangi bir kullanıcıya, ana bilgisayara veya ağa (ister Mira’nın ister başka birinin olsun) müdahale etmeyin veya kesintiye uğratmayın.
1.5. Kaynak kodu veya algoritmalar gibi şeylere erişmek amacıyla Hizmetlerin herhangi bir bölümünü parçalara ayırmayın, kaynak koda dönüştürmeyin veya tersine mühendislik uygulamayın.
1.6. Herkese açık olarak desteklenen arayüzlerimiz (örneğin, kazıma, örümcek ağı veya tarama) dışında herhangi bir yolla Hizmetlere erişmeyin, bunları aramayın veya hesap oluşturmayın.
1.7. Altyapımıza veya üçüncü taraf sağlayıcılarımıza makul olmayan bir yük getiren eylemlerde bulunmayın. Neyin makul olduğunu belirleme hakkımız saklıdır.
1.8. Şifrenizi başka bir kişiye vermeyin, başka bir kişinin kullanıcı adını ve şifresini kullanmayın veya Hizmetleri paylaşılan kimlik bilgileri aracılığıyla başka bir şekilde yönetmeyin.

2. Spam ve Kimlik Avı
2.1. Hizmetlerimizi spam, CAN-SPAM veya diğer yasaları ihlal eden e-postalar, açıkça izin vermemiş kişilere e-postalar (bu tür bir iznin gerekli olduğu durumlarda) veya diğer istenmeyen iletişimler (toplu veya başka türlü), promosyonlar veya reklamlar göndermek için kullanmayın. . Neyin spam teşkil ettiğini belirleme hakkımızı saklı tuttuğumuzu unutmayın.
2.2. Kimlik avı veya kimlik sahtekarlığı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere değiştirilmiş, aldatıcı veya yanlış kaynak tanımlayıcı bilgiler (yanıltıcı veya yanlış adlar, e-posta adresleri, konu satırları dahil) göndermeyin.

3. Başkalarını Aldatmak ve Taklit Etmek
3.1. Yanlış, hileli, hatalı veya aldatıcı hiçbir şey yapmayın.
3.2. Başka bir kişi, şirket veya varlığın kimliğine bürünmeyin.
3.3. Yanıltıcı veya etik olmayan pazarlama veya reklamlarla uğraşmayın.

4. Çalma
4.1. Hizmetlerde yetkisiz kredi kartları, banka kartları veya diğer yetkisiz ödeme cihazları kullanmayın.
4.2. Uygun yetkilendirme olmadan kendi ürünleriniz veya hizmetleriniz dışındaki ürünlerin veya hizmetlerin tanıtımını yapmayın veya reklamını yapmayın.
4.3. Özel olarak yetkilendirilmedikçe Hizmetleri satmayın veya MIRA tarafından önceden izin verilmedikçe, Hizmetleri MIRA tarafından sağlananlar dışında herhangi bir ağ veya sistemde yayınlamayın veya kullanmayın.

5. İhlal, Kötüye Kullanım ve Hakların İhlal Edilmesi
5.1. Hiç kimsenin telif hakkını, ticari markasını veya diğer fikri mülkiyet haklarını ihlal etmeyin veya kötüye kullanmayın.
5.2. Kimsenin gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmeyin.

6. Diğer Uygunsuz veya Yasa Dışı Davranışlar
6.1. Herhangi bir kişiyi tehdit etmeyin, taciz etmeyin veya taciz etmeyin.
6.2. Şiddete teşvik etmeyin.
6.3. Müstehcen veya müstehcen materyal yayınlamayın.
6.4. Kendine zarar vermeyi göz yummayın veya teşvik etmeyin.
6.5. Irk, etnik köken, milliyet, din, cinsiyet, cinsel kimlik, cinsel tercih, yaş veya engelliliğe dayalı olarak herhangi bir kişi veya gruba karşı şiddeti hoş görmeyin veya teşvik etmeyin.
6.6. Çevrimiçi davranış ve kabul edilebilir içerikle ilgili tüm yerel yasalar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Hizmetler aracılığıyla hiçbir yasayı ihlal etmeyin.

Kendi takdirimize bağlı olarak, Hizmetleri kötüye kullandığınız sonucuna varırsak, Hesabınıza veya Sitelerinize karşı işlem yapabiliriz. Adil sonuçlar sağlamaya çalışıyoruz, ancak her durumda, Hizmetler için ödenen tutarların herhangi bir iadesi olmaksızın, size herhangi bir yükümlülük veya bildirimde bulunmaksızın herhangi bir içeriği kaldırma veya Hesabınızı veya Sitelerinizi askıya alma veya feshetme hakkını saklı tutarız. zaman ve herhangi bir nedenle (yürürlükteki yasaların yasakladığı durumlar dışında). Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak bu Kabul Edilebilir Kullanım Politikasını uygulama veya uygulamama hakkını saklı tutarız.

Bu yönergelerin ihlallerini doğrudan [email protected] adresine e-posta göndererek bize bildirebilirsiniz.

Bu Kullanım Politikasını zaman zaman değiştirebilir ve sitemizde en güncel sürümü yayınlayabiliriz. Bir değişiklik kullanım haklarınızı ciddi ölçüde azaltırsa, Müşteri Hizmetleri sayfalarımızda belirtilen prosedürlere uygun olarak sizi bilgilendireceğiz.

Sözleşmelere Geri Dön