Skip to main content

Uluslararası lüks yapı ve inşaat projelerinin tanıtımı ve pazarlanması adına eşsiz bir reklam ortamı.

Mira Ads reklam yöntemleri, Mira Havacılık bünyesindeki hem dünya çapında yürüttüğü havacılık faaliyetlerinden edinilen 20 yıllık deneyimle hem de özel jet sahipleri ve özellikle yolcu profilini dikkate alarak geliştirmiştir.

Mira Ads, uluslararası inşaat ve yapı projeleri için çok etkin sonuçları olan, ölçülebilir ve devrimsel nitelikte yenilikçi yöntemler öneriyor. Bu yöntemler Uçakta Reklam, Online Reklam ve Özelleştirilmiş Reklam Yöntemleri olarak sınıflandırılmıştır.

Markanıza yeni bir yol açan, hedef kitlenizle etkileşim biçiminizde ölçülebilir bir değişim vaat eden Mira Ads şu başlığa dahil markalar için %100 uyumludur.

  • Lüks Segment Konut Projeleri
  • Büyük Yapılar
  • Büyük Yapı ve Proje Firmaları
  • İnşaat ve Yapı Sektörüne Odaklı Finans Firmaları

Uçakta Reklam, Online Reklam ve Özelleştirilmiş Reklam Yöntemlerini daha derinlemesine incelemek için lütfen Mira Ads Reklam Yöntemleri sayfasını ziyaret ediniz veya yazımızın ilgili kısmına gidiniz.

Mira Havacılık ve Yolcu Profilleri Hakkında

Uçakta veya Online Reklam yöntemlerinin etkileri ve başarısı hakkında yürütülen tüm argümanlar Mira Havacılığın sektördeki deneyimi ve özel jet uçuşlarında Mira Havacılığı tercih eden yolcu profilinde gizlidir.

Alanında 20 yıldan fazla tecrübesiyle Mira Havacılık, Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış & Yönetimi konularındaki havacılık uzmanıdır. Mira, havacılıktaki en değerli varlığın güven olduğu inancı ile kurulmuştur. Şirket, tek bir iş için değil, uzun soluklu bir ilişki kurarak tüm havacılık hizmetlerinin tek bir güvenilir ortaktan alınması için çaba sarfeder. İş birliği ağı ve ortak girişimleriyle dünyada çağında, seçkin ve üst düzey yeteneklere sahip bir takımdan oluşmaktadır. Mira Havacılık hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Mira Resmi Web Sayfasınız ziyaret ediniz.

Mira Havacılık yolcu profillerine hızlı bir bakışla şu tespitleri listelemek mantıklı olacaktır.

  • Yolcularımız, kendisi ve ailesi dahil, A+ gelir grubundan ortalama 100 kişiye ortaklık ve/veya liderlik etmektedir. Tercih ettikleri veya farkındalık kazandıkları bir marka, ürün veya hizmetin yaygınlaşmasına ve yaşadığı etkileşimin kendi deneyimi oranında devam ettirdiği söylenebilir.
  • Yolcularımız her ne kadar özel jet uçuş deneyimi yaşıyor olsalar da uçuş aracının fiziki koşulları gereği çok az değişkene maruz kalırlar. Uçuş süresince odaklanma artar ve gerek uçuş öncesi ekranlardan gösterilecek reklam videoları ile, gerekse de baskı materyeller ve promosyon ürünler ile etkileşimleri çok etkin olmaktadır. Bu aşamada şu tespit yerine olacaktır: Marka, ürün veya hizmet ticari açıdan gerçekten cazipse; satın alınacaktır.

Mira yolcu profilleri hakkında detaylı bilgi için lütfen Mira Ads Yolcu Profilleri hakkında hazırladığımız içeriği inceleyiniz. Daha detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen İletişim sayfasından bize ulaşın.

Mira Ads Reklam Yöntemleri

Mira Ads, yolcu gereksinimleri ve davranışlarını anlıyor ve uygun, kaliteli içerik ve erişim hizmetlerini doğrudan uçak içindeki TV ekranlarına, sehpalara ve Mira Havacılık web ve sosyal medya kanallarında paylaşarak marka etkileşiminizi arttırıyor. Mira Ads Reklam Yöntemlerine daha detaylı incelersek:

Özel Uçakta Reklam

Mira Ads, uçak içi video gösterimleri, tanıtım broşürleri gibi basılı materyaller ve çeşitli promosyon ürünleriyle markanızı çok özel bir kitleye öneriyor. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Online Reklam

Mira Havacılık dünya çapındaki iş birliği ağı ve milyonlarca ziyaretçisiyle sahip olduğu web sayfaları, uygulamalar, e-bülten listeleriyle seçilmiş, nitelikli hedef kitlelere ulaşmanızı sağlıyor.

Web Sayfaları ve Uygulamalar: Mira web sayfaları sayesinde banner reklamlarınız organik trafiğinizi arttırırken, rekabette bir adım önde olan markanız dijitaldeki varlığını güçlendiriyor. Mira sayfaları ve uygulamarında çıkan reklamların sonuç performansı markanıza özel bir raporla ölçülmektedir.

E-Bülten: Mira Havacılığın yolcu profili düşünüldüğünde ne kadar değerli bir e-bülten listesi olduğunu söylemek oldukça adil olacaktır. Mira Ads, markanızı, ürününüzü, hizmetinizi ve mesajınızı 20,000+ kişilik email listesi gönderiyor ve sonuç performansı markanıza özel bir raporla iletilmektedir.


Bir Mira Havacılık girişimi olan Mira Ads yöntemleri ve yolcu profilleri hakkında, örnek projeler hakkında, müşteri referansları ve benzer detaylar hakkında lütfen bize ulaşınız.