Skip to main content

MİRAds ile markanızı veya ürününüzü milyonlarca potansiyel müşterini uçuş zamanını değerlendirebilirsiniz.

MİRA Ads, yolcu gereksinimleri ve davranışlarını anlıyor ve uygun, kaliteli içerik ve erişim hizmetlerini doğrudan uçak içindeki TV ekranlarına, sehpalara ve Mira Havacılık web ve sosyal medya kanallarında paylaşarak marka etkileşiminizi arttırıyor.

Kabin İçi Reklam Olanakları

Mira Ads, uçak içi video gösterimleri, tanıtım broşürleri gibi basılı materyaller ve çeşitli promosyon ürünleriyle markanızı çok özel bir kitleye öneriyor.

  • Uçak İçi TV Gösterimi

Marka reklam filminizi uçak içi video gösterimleriyle çok özel bir kitleye ulaştırın!

Uçak içi TV gösterimi yaratıcı şekillerde kullanılabiliyor. Yolculardan oluşan hedef kitleniz için varış öncesi veya sonrası uçak içi TV ekranlarına yerleştirilen reklam filminiz hedef kitlesiyle güçlü bir bağlantı kuruyor.

  • Markanız / Uçak İçi Basılı Reklam Olanakları

Markanızı, söyleyeceklerinizi duymak isteyen nitelikli ve değerli bir kitlenin ellerine teslim edin!

Basılı reklamlar en güvenilir tanıtım biçimi olarak görülmeye devam ediyor. Özellikle özel uçuşların sağladığı konfor sayesinde, yolcuların büyük bir kısmı uçak içindeki basılı materyale doğrudan erişiyor, kolaylıkla hatırlıyor ve saklıyor.

  • Reklam ve Promosyon Ürünleri

İlham veren etkileyici tasarımlarla tüm dikkatleri üzerinize toplayın!

Deneyimsel reklam kampanyaları uçak içi reklamcılıkta markanızın olumlu çağrışımlar oluşturması için benzersiz fırsatlar sunuyor. Pazarlama stratejileriniz doğrultusunda planlandığınız reklam ve promosyon ürünleriniz yolcular üzerinde kalıcı bir izlenim bırakıyor ve marka bilinirliği yaratıyor.


Bir Mira Havacılık girişimi olan Mira Ads yöntemleri ve yolcu profilleri hakkında, örnek projeler hakkında, müşteri referansları ve benzer detaylar hakkında lütfen bize ulaşınız.