Skip to main content

Mira Havacılık küresel ölçekte yürütülen havacılık faaliyetlerinden edindiği 20 yıllık deneyimini, MİRA Ads aracılığı ile lüks segment marka sahipleriyle paylaşıyor. Kapsamlı iş birliği ağı ve global ortaklıkları sayesinde benzersiz temas noktaları oluşturmanızı sağlıyor.

Mira Havacılık’ın özel uçuş yolcuları genellikle, şirketlerinde lider ve karar verici olma eğilimindedir ve çoğunlukla satın alma gücüne sahiptirler. MİRA Ads’in değerli kitlesi, reklam ve pazarlama kampanyalarınız doğrultusunda sizlere seçilmiş kitle kategorisinde reklam fırsatları sunar. Üstelik hedef kitleniz havacılık profesyonelleri ve deneyimli medya ekibi tarafından sürekli değerlendirilir, analiz edilir ve raporlanır. Ölçülebilir yenilikçi yaklaşımlarıyla MİRA Ads, markanızla etkileşim halindedir.

Bu araştırmalar kapsamında 2021-2022 yolcu verilerine göre;

  • 18 – 24 Yaş Arası Yolcularımız %7
  • 25 – 34 Yaş Arası Özel Yolcularımız %20
  • 35 – 44 Yaş Arası Özel Yolcularımız %30
  • 45 – 54 Yaş Arası Özel Yolcularımız %31
  • 55 – 64 Yaş Arası Özel Yolcularımız %10
  • 65 Yaş Üzeri Arası Özel Yolcularımız %2

Mira Havacılık özel uçuş yolcularının yaş gruplarına göre dağılımı % olarak verilmiştir.

MİRA Ads marka ve işletmeler için seçkin ve varlıklı bir hedef kitleyi ifade ediyor. Bu yaklaşımı sayesinde kampanyalarını maksimum yatırım getirisi sağlarken, marka bilinirliği sağlanıyor.

MİRA Ads’in çok yönlü ve geleneksel reklam platformları, seçilmiş hedef kitlenize doğrudan ulaşıyor.

MİRA Ads yolcu gereksinimleri ve davranışlarını anlıyor, uygun, kaliteli içerik ve erişim hizmetlerini doğrudan uçak içindeki TV ekranlarına, sehpalara ve Mira Havacılık web ve sosyal medya kanallarında paylaşarak marka etkileşiminizi arttırıyor.

Etkin sonuçları, ölçülebilir ve yenilikçi çözümleriyle MİRA Ads, Uçak İçi Reklam, Online Reklam ve Özelleştirilmiş Reklam seçenekleriyle geleneksel reklam platformlarını geride bırakıyor.

Lüks segment şu sektörler ise reklam ve pazarlama stratejileri doğrultusunda MİRA Ads ile %100 uyumlanıyor.

Mira Havacılık Hakkında

20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle 2015 yılından itibaren faaliyet gösteren Mira Havacılık; Özel Uçak Kiralama, Grup Charter, Hava Ambulans, Hava Aracı Satış ve Yönetimi alanlarında hizmet vermek amacıyla kuruldu.

En değerli varlığının güven olduğu inancıyla; müşteri odaklı, şeffaf ve çok yönlü bir hizmet vermeyi ilke edinen şirket, küresel iş birliği ağı ve ortak girişimleri sayesinde profesyonel bir hizmet sağlayıcı olarak itibar geliştirdi.

Bugün, gerçekleştirdiği 40’dan fazla uçak satışı ve 7.000 saatin üzerinde özel uçuş ile hizmet ve konfor konusundaki standartları yükselten Mira Havacılık, sektörün öncü broker şirketlerinden biri haline geldi.